CAT D4-16LGVI
列印
INFO
產品類別
履帶推土機
品牌/ 型號
CAT D4-16LGVI
出廠年份
2023
使用時數
2163 h
機械所在位置(請填城市名,例如台北..等)
Olathe, Kansas
國家
美國
Mascus產品ID碼
DADD0EF2
定價
幣別選擇
價格
不含應退增值稅VAT
詳細資料
內部庫存號
3CR8515
出廠年份/序號
RLT00746
其他資料
- Foley Work Ready -
ATTACHMENTS SHOWN SUBJECT TO CHANGE AND MAY NOT BE
INCLUDED IN PRICE
2023 MODEL
AIR CLEANER, STANDARD
BLADE, 145" ARO, LGP
CAB PACKAGE, STANDARD
COLD WEATHER, 120V, PACKAGE
CONFIGURATION 16A VPAT, HRC
Engine
FAN, DEMAND, REVERSING
FUEL ANTIFREEZE, -25C (-13F)
GRADE 3D W/ASSIST
GUARD, TRACK GUIDING, CTR
HYDRAULIC OIL, STANDARD
LANE 2 ORDER
LIGHTS, 6
OIL CHANGE, HIGH SPEED
Online Owner's Manual
PITCH, BLADE, MANUAL
POWERTRAIN, LGP
PRODUCT LINK, CELLULAR PLE743
PROTECTION PACKAGE, FRONT
PROTECTION, CYLINDER ROD
REGIONAL PACKAGE, USA
RIPPER READY PACKAGE
ROLL ON-ROLL OFF
SERIALIZED TECHNICAL MEDIA KIT
STANDARD RADIO (12V)
STARTER, LOW TEMPERATURE
TANK FUEL, STANDARD
TRACK, 30", ES, LGP, HD