CAT D6-20P30I
列印
INFO
產品類別
履帶推土機
品牌/ 型號
CAT D6-20P30I
出廠年份
2023
使用時數
1701 h
機械所在位置(請填城市名,例如台北..等)
Sedalia, Missouri
國家
美國
Mascus產品ID碼
9CC0AF08
定價
幣別選擇
價格
不含應退增值稅VAT
詳細資料
內部庫存號
VGN1460
出廠年份/序號
KMT01103
其他資料
- FOLEY WORK READY -
ATTACHMENTS SHOWN SUBJECT TO CHANGE AND MAY NOT BE
INCLUDED IN PRICE
*BAR GP-EQUALIZER
*SHAFT GP-PIVOT
2023 MODEL
6SU LGP BULLDOZER
6SU XW PUSHARM
AIR FILTER, CAB
ALTERNATOR, 150 AMP
BASIC ARRANGEMENT
BLADE, 6SU LGP, ARO
CAB, PREMIUM
CONFIG ARR 20B, LUC
CONTROL, RIPPER
CYLINDER LINES, PUSHARM
DOZER CTL, ARO/GRADE, PA
ENCLOSURE, ENGINE, PUSHARM
ENGINE, LUC, STANDARD
FAN, REVERSING, PUSHARM
FINAL DRIVE, 82" (2083 MM)
FLOOR, CAB, PREMIUM
FLUIDS, STD OIL, -35F
FUEL TANK, BASIC
GRAB HANDLES, STD, PUSHARM
GRADE 3D W/ASSIST
GUARD, BOTTOM, PA
GUARD, FUEL TANK
HYDRAULICS, PUSHARM
JOYSTICK, ARO/GRADE, PA
LANE 2 ORDER
LIGHTS, 6 LED, PUSHARM
NO WATER JACKET HEATER
OIL CHANGE SYSTEM, HIGH SPEED
Online Owner's Manual
PACK, DOMESTIC TRUCK, MTTT
PRECLEANER, BASIC
PREMIUM CORP RADIO (12V)
PROD LINK, PLE643/PLE743 RADIO
REAR CAMERA
REGIONAL PACKAGE, USA
SEAT, STANDARD
TRACK, 30" ES HDXL